Skip Ribbon Commands Skip to main content

Ken Ishiwata

Citata
"Muzika yra aukščiausia meno forma. Taip pat ir pati kilniausia. Tai žmogaus emocija, pagauta, kristalizuota, įrėminta... ir tada perduota kitiems."

Pagal Ken Ishiwata

 

Ken Ishiwata, ko gero, yra pati įtakingiausia šiandienos high-end garso pramonės asmenybė. Visuotinai pripažįstamas dėl talento konceptualizuojant nuostabų garso atkūrimą, jo požiūriai ir vizijos yra nuolatos aprašomos HiFi spaudoje, o produktai naudojami viso pasaulio muzikos mylėtojų.

Daugiau nei 30 metų jis derino meilę muzikai su konceptualiu konstravimo būdu, kurdamas neprilygstamus aukštos kokybės garso atkūrimo produktus.

Ken Ishiwata visada tikrina naujus Marantz produktus. Tik po jo patvirtinimo jie pristatomi pasauliui, kad ir kiti muzikos mylėtojai galėtų patirti nuostabių akimirkų.

Suradant protežė

Kartais produktas sukelia "turi daugiau potencialo" pojūtį. Tuomet Ken užsiima protežė tobulinimu. Tai reiškia daugiau nei paprasčiausią pagrindinių komponentų pakeitimą brangesniais; kruopštus parinkimas, subtilus derinimas, klausymas ir testavimas. Ieškant galutinio derinio. Jo žodžiais, "Kaip bet kuriame muzikos atlikime, visi muzikantai turi suprasti ir gebėti išpildyti savo rolę. Nieko daugiau. Nieko mažiau.". Kuomet yra pasiekiama harmoninga vienybė, pasaulį išvysta naujas KI parašo įrenginys.

Keletas žymių praeities KI produktų

KI Perlai yra išskirtiniai KI parašo įrenginiai. Sukurti pažymėti Ken Ishiwata 30 metų kartu su Marantz sukakčiai 2009-aisiais, jie švenčia kilnią meilę muzikai ir išreiškia žmogiškąją emociją visu jos turtingumu.

Kodėl Perlas? Todėl, kad perlai yra tradicinė dovana pažymint 30 metų sukaktį - simbolizuojantys meilę, laimę, prisirišimą ir dosnumą.

Žodis "perlas" šiandienai yra tapęs ko nors labai reto, puikaus ir labai vertingo metafora. Ir nors perlai laikomi brangakmeniais, juose yra kažkas labai organiško: jie buvo suformuoti (ne sukonstruoti) į vientisą tobulybę.

Norėdami daugiau sužinoti apie KI Perlus, prašome apsilankyti:http://www.marantz.com/kipearl


CD-17 Ki

CD-63II Ki

PM-14MKII 17-Ki

PM-17 Ki

PM-66 Ki

PM-7001 Ki

SA-7001 Ki