Skip Ribbon Commands Skip to main content

Marantz 2016 AVR Remote valdymo aplikacija

Bal 12, 2016
Naujoji Marantz 2016 metų AVR Remote aplikacija iOS bei Android įrenginiams yra naujai suprojektuota iš esmės ir suteiks pilną naujųjų Marantz tinklo AV resiverių valdymą. 

Be gausybės naujų funkcijų, grafinė vartotojo sąsaja taip pat yra visiškai atnaujinta.  Galėsite valdyti pagrindines funkcijas, tokias kaip garsą, įėjimą ir nustatymus, o naudodami naują gulsčio ekrano režimą, Jūs galėsite lengvai pasirinkti tarp tinklo muzikos šaltinių ar asmeninių grojaraščių. Be to, tuo pačiu metu matysite dabar grojančio kūrinio informaciją viename ekrane.


Naujoji valdymo sistema leis lengvai susikurti asmeninius grojaraščius, tiesiog "nutempiant failus į eilę". Taip pat įdiegtos tokios funkcijos, kaip “Play Now”, “Play Next”, “Play Next and Replace Queue” ir “Add to End of Queue”. Galėsite išsaugoti savo sukurtą muzikos grojaraštį ir sekantį kartą jį lengvai pasiekti. Su naująja aplikacija Jūsų išmanusis įrenginys taps dalimi namų muzikos sistemos. "Because Music Matters".


* (palaikomi modeliai: AV7702mkII, SR7010, SR6010, SR5010, NR1606, NR1506; kitiems modeliams naudokite senąją aplikaciją “Marantz Remote App”)